Özellikler
Product Name:
hidrolik hortum sıkma makinesi
Material:
çelik
Power:
3kw
Dimension:
650*550*1500mm
Crimping Range:
1/4''-2 1/2''
Voltage:
12V/24V
Weight:
280kg
Crimping Cycle Time:
8s
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
p32cs
Menşe Yeri:
Çin
Sertifikasyon:
CE
Minimum Sipariş Miktarı:
1 Takım
Fiyat:
Price Negotiable
Teslimat süresi:
2 gün
Ödeme Koşulları:
Önceden TT
Standart Paketleme:
kontrplak durumda
Ürün Açıklaması
Elektrikli P32CS Hidrolik Hortum Sıkma Makinesi
P32CS elektrikli hidrolik hortum kıvırma makinesi, endüstriyel, mobil bakım ve saha servis senaryolarında verimli ve hassas hortum montajı için tasarlanmıştır. 12V-24V pil gücü veya standart güç kaynağı sunar. Makine, sıkı endüstriyel sızdırmazlık ve basınca dayanıklılık standartlarını karşılayan, istikrarlı ve güvenilir sıkma sonuçları sağlamak için sağlam ve dayanıklı kalın çelik yapı ve yüksek kaliteli hidrolik bileşenler kullanır. Bağlantı gevşemesini, sızıntıyı ve erken hortum arızasını etkili bir şekilde önler, böylece dayanıklı ve güvenli hortum bağlantıları elde edilir.
Temel Özellikler
- Geniş sıkma kapasitesi; 1/4 inç–2 inç hortumları kıvırabilir
- Minibüs/kamyon mobil işletimi için 12V/24V DC gücü (pille çalışır) destekler.
- İç mekan atölyeleri ve dış mekan saha operasyonları için uygun tüm hava koşullarında performans
- CE sertifikalı, küresel pazara erişim için AB güvenlik ve kalite standartlarına uygundur
- Küçük alanlar için uygun kompakt tasarım
- Daha kişiselleştirilmiş ihtiyaçları karşılamak için isteğe bağlı kalıp rafları ve hızlı değiştirme araçları mevcuttur.
- Tasarım:Sağlam, güvenilir ve kullanımı kolay sıkma aleti
Teknik Özellikler
| Parametre | Değer |
|---|---|
| Garanti | 3 Yıl |
| Boyut | 630×540×420mm |
| Kalıp Seti | 13 |
| Tip | Elektrik |
| Gerilim | 12V/24V 220V/380V AC (isteğe bağlı) |
| Sıkma Çevrim Süresi | 8'ler |
| Sıkma Doğruluğu | ±0,01 mm |
| Sıkma Aralığı | 1/4" - 2 1/2" |
| Sıkma Kuvveti | 280 ton |
| Güç | 2.5KW |
Endüstriyel Uygulamalar
Bu hidrolik hortum sıkma makinesi, hassas sıkma boyutları ve yüksek kalite standartları gerektiren uygulamalar için idealdir. Yüksek hassasiyet ve tekrarlanabilirlik sayesinde tam sıkma kuvveti ve tutarlı sonuçlar sağlar. Otomotiv, denizcilik ve çeşitli hidrolik uygulamalar için uygundur.
P32CS Hortum Kıvırma Kalıp Setleri
| Öl Hayır. | Sıkma Aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 14 | 14...16mm | 55mm |
| 16 | 16...19mm | 55mm |
| 19 | 19 ... 22 mm | 55mm |
| 22 | 22...26mm | 70mm |
| 26 | 26...30mm | 70mm |
| 30 | 30...34mm | 70mm |
| 34 | 34...39 mm | 75 mm |
| 39 | 39...45mm | 75mm |
| 45 | 45...51mm | 90mm |
| 51 | 51...57mm | 90mm |
| 57 | 57 ... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63 ... 69 mm | 110mm |
| 69 | 69...74mm | 110mm |
Özelleştirme Seçenekleri
| Şartname | Detaylar |
|---|---|
| Marka Adı | MANSİYON |
| Model Numarası | P32CS |
| Menşe Yeri | Çin |
| Sertifikasyon | CE |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 Takım |
| Fiyat | Pazarlık edilebilir |
| Paketleme Detayları | Kontrplak Kasa |
| Teslimat süresi | 2 Gün |
| Ödeme Koşulları | TT Peşin |
Hidrolik hortum kıvırma makinemiz, yüksek doğruluk, güvenilirlik ve uygun fiyat sunarak her boyut ve türdeki hortumları işleyecek şekilde tasarlanmıştır. Güçlü motoru ve ayarlanabilir ayarlarıyla hortumları hızla kıvırırken güvenlik ve verimlilik sağlar.220V/380V AC (opsiyonel)
Birinci sınıf malzemelerden dövülmüş

Süper güçlü motor

Birinci sınıf kalıplar

Mükemmel sıkma etkisi


Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.