6 inçlik Büyük Boru Sıkma Makinesi, büyük boruların hassas ve verimli bir şekilde işlenmesi için tasarlanmıştır. Bu endüstriyel güç merkezi, geniş bir uygulama yelpazesi için güvenli, sızdırmaz bağlantılar sağlayan sağlam bir hidrolik sisteme sahiptir. Gelişmiş sıkma teknolojisi ile optimum performans ve uzun ömür için tutarlı, homojen sonuçlar verir.
Kullanıcı dostu kontroller ve sezgisel özelliklerle tasarlanan operatörler, sıkma sürecini zahmetsizce yönetebilir, zamandan tasarruf edebilir ve üretkenliği artırabilir. İnşaat projeleri ve altyapı geliştirme için ideal olan bu makine, çeşitli endüstriyel sektörlerde dayanıklı, yüksek kaliteli boru montajları elde etmek için nihai araçtır.
- 6 inçlik hidrolik hortumlara kadar işleyebilen yüksek sıkma kuvveti
- Zaman kazandıran: Büyük boru sıkma işlemlerini hızlandırır
- Sızdırmaz: Sıkı ve güvenli bağlantılar sağlar
- Uyarlanabilir: Çeşitli boru boyutlarına uyum sağlar
- Hassas: Hassas ve tutarlı sonuçlar verir
- Sağlam: Zorlu endüstriyel ortamlar için tasarlanmıştır
- Sezgisel: Zahmetsiz kullanım için kullanıcı dostu kontroller
| Model | MS-P150 Fren Hortumu Sıkma Makinesi |
| Sıkma Aralığı | 14 - 187 mm |
| Sıkma Kuvveti | 3000 T |
| Hortum Boyutu | 1/4 - 6 inç (6 Katman) |
| Maks. Açıklık | 30 mm |
| Kalıp Setleri | 16 + 1 |
| Kalıp Seti Tipi | 51 + 102 |
| Sistem Basıncı | 31.5 Mpa |
| Hassasiyet | 0.05 mm |
| Kontrol | MS |
| Standart Voltaj | 220 V / 380 V |
| Motor Gücü | 4 KW / 5.5 KW |
| Uzunluk | 1000 mm |
| Genişlik | 600 mm |
| Yükseklik | 1120 mm |
| Ağırlık | 800 KG |

| Kalıp No. | Sıkma Aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 75 mm | 80 |
| 75 | 75 - 87 mm | 100 |
| 87 | 87 - 100 mm | 120 |
| 100 | 100 - 115 mm | 120 |
| 115 | 115 - 130 mm | 120 |
| 130 | 130 - 147 mm | 120 |
| 150 | 150 - 170 mm | 120 |
| 170 | 170 - 186 mm | 120 |
- * standart olmayan kalıp setlerini gösterir
- Özel kalıp setleri mevcuttur
- Özel voltajlar mevcuttur: 110V, 208V, 240V, 415V
- Hızlı Değiştirme Aleti
- UC Kontrol



-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.