Özellikler
Vurgulamak:
El Hidrolik hortum kırpma makinesi
,Hidrolik hortum presleme aracı
,Yerel hortum tamiri kremer
Crimping Range:
14 - 45 mm
Hose Size:
1/4 - 1 inç
Die Sets:
7
Color:
Mavi
Max. Opening:
20mm
Crimping Force:
150 ton
Product Name:
P16 El hortum kırpma makinesi
Application:
Atölye
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
El pompası
Size:
400*320*300mm
Weight:
32kg
Wty:
3 yıl
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-P16
Menşe Yeri:
CN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 Takım
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 Takım
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
Taşınabilir Manuel Hidrolik Hortum Sıkma Makinesi P16HP
Elektrik gerektirmeyen yerinde ve uzak uygulamalar için profesyonel hortum yüksük sıkma aleti.
Ürün Genel Bakış
P16 manuel hidrolik hortum sıkma makinesi, 1/4" ila 1" arasında bir sıkma aralığına sahiptir ve 4 katmanlı 1" hortumlar için maksimum kapasiteye sahiptir. Hafif tasarımı, her iş sahasına kolay taşınabilirlik sağlar. Geliştirilmiş performans ve verimli manuel kullanım.
Ana Avantajlar
- Kolay taşıma için hafif 32KG tasarım
- El pompası çalışması - güç kaynağı gerekmez
- Uzun hizmet ömrü için yüksek sertlikte kalıp tabanı ve kalıp setleri
- 7 standart kalıp seti ile 1/4" ila 1" sıkma aralığı
- Düzenli kalıp seti yönetimi için entegre saklama kutusu
- Uzun hizmet ömrüne sahip yüksek kaliteli manuel pompa
- Su hortumları, klima hortumları, fren hortumları ve yıkama hortumu bağlantı parçaları ile uyumlu
- Hassas sıkma, yağ sızıntısını önler ve çap doğruluğunu sağlar
Teknik Özellikler
| Model | P16 Manuel Hortum Sıkma Makinesi |
|---|---|
| Sıkma Aralığı | 14 - 47 mm |
| Sıkma Kuvveti | 150 Ton |
| Hortum Boyutu | 1/4 - 1 inç |
| Maks. Açılma | 20 mm |
| Kalıp Setleri | 7 |
| Kalıp Seti Tipi | P16 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Hassasiyet | 0.01 mm |
| Kontrol | MS |
| Standart Voltaj | Manuel Pompa |
| Motor Gücü | Manuel Pompa |
| Boyutlar (U×G×Y) | 400 × 320 × 300 mm |
| Ağırlık | 32 KG |
P16 Hortum Sıkma Makinesi Kalıp Setleri
| Kalıp No. | Sıkma Aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 mm |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 mm |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 mm |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19 - 23 mm | 55 mm |
| 23 | 23 - 27 mm | 55 mm |
| 27 | 27 - 31 mm | 55 mm |
| 31 | 31 - 35 mm | 65 mm |
| 35 | 35 - 41 mm | 65 mm |
* Standart olmayan kalıp setleri
Özelleştirilmiş kalıp setleri mevcuttur
Maks. açılma, tamamen kapalı ve tamamen açık kalıp setleri arasındaki stroku ifade eder
Özelleştirilmiş kalıp setleri mevcuttur
Maks. açılma, tamamen kapalı ve tamamen açık kalıp setleri arasındaki stroku ifade eder
Opsiyonel Aksesuarlar
- Hızlı Değiştirme Aleti
- Hızlı Değiştirme Kalıp Seti Rafı
- UC Kontrol Sistemi
Uygulamalar
Kamyon monteli mobil sıkma hizmetleri, saha onarımları ve inşaat ekipmanları, tarım makineleri ve endüstriyel uygulamalar dahil olmak üzere çeşitli hidrolik sistemler için idealdir.
Üst sınıf malzemelerden dövülmüş

Hızlı Değiştirme Kalıp Seti Rafı

Yüksek Hassasiyetli Makine Kafası
Gelişmiş üretim teknolojisi yağ sızıntısını önler ve güvenilir performans sağlar. Sıkma tamamlandığında alarm uyarısı ile

Yüksek mukavemetli malzemelerin üretimi

Ekipman, kolay hareket için her iki tarafta tutamaklarla donatılmıştır.

Yüksek kaliteli sıkma etkisi

Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.