2 inç hidrolik hortum kabuğu
,düşük bakımlı lastik hortum krimpleme makinesi
,Yüksek güvenlikli hidrolik hortum kremer
MS-51 hortum krimper, 1/4 inçten 2 inç (6 ′′ 51 mm) 'e kadar kauçuk hortumları krimmek için profesyonelce tasarlanmıştır.Her hortum için hassaslıklı kırpmaDüz bir yüzey, sıfır yağ sızıntısı ve hidrolik sistemler için büyük ölçüde uzatılmış hizmet ömrü.
- Operatör rahatlığı ve esnekliği için çift çalışma modları
- Hassas boyut kontrolü için yüksek hassasiyetli kırpma çubuğu
- Uzatılmış hizmet ömrü için yüksek sertlikli ölçekleme setleri
- Çeşitli çalışma ortamları için birden fazla hidrolik pompa seçeneği
- Pürüzsüz krimp yüzeyi, hidrolik hortum hizmet ömrünü uzatır
- Güçlü kırpma gücüSabit, yüksek basınçlı mühürleme performansını sağlar
- Kompakt ve sağlam yapıküçük ayak izi, atölyeler ve yerinde kullanım için idealdir
| Model | MS-51 Kauçuk hortum kırpma makinesi |
|---|---|
| Kırpma aralığı | 15 - 76 mm |
| Mermi Boyutu | 1/4" - 2" |
| Maksimum Açılış | +33mm |
| Öldürme Setleri | 10 set |
| Ölçüm Türü | 51 |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Sistem Basıncı | 31.5Mpa |
| Voltaj | 110V/220V/380V |
| Motor Gücü | 3 kW/4 kW |
| Boyut | 680×560×710 mm |
| Ağırlık | 245KGS |
- Farklı boyutlarda, uzunluklarda ve şekillerde mevcut özel ölçek seti
- Özel voltaj ve frekans seçenekleri
- Çeşitli renk seçenekleri mevcut
- Maksimum açılış silindir için çalışma çeki temsil eder
| Kod | Kırılma aralığı (mm) | Uzunluk (mm) |
|---|---|---|
| 15 | 15 - 19 | 60 |
| 19 | 19 - 23 | 60 |
| 23 | 23 - 26 | 60 |
| 26 | 26 - 31 | 60 |
| 31 | 31 - 36 | 70 |
| 36 | 36 - 41 | 70 |
| 41 | 41 - 47 | 70 |
| 47 | 47 - 55 | 80 |
| 55 | 55 - 63 | 80 |
| 63 | 63 - 76 | 80 |





-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.