Özellikler
Vurgulamak:
2 inç hidrolik hortum kabuğu
,Atölye hortum kırpma makinesi
,P32 Döner değişken hidrolik kremer
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inç
Die Sets:
13
Color:
mavi
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650 ton
Product Name:
P32 AC hortum kırpma makinesi
Application:
Atölye
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
3,75kw
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310Kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
P32
Menşe Yeri:
CN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 takım
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 Takım
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
Banka havalesi, Western Union, MoneyGram, Paypal
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
P32 AC Hose Hidrolik Kırpma Makinesi
P32 hidrolik hortum kramp makinesi büyük ölçekli hidrolik hortum montajı üretimi için tasarlanmıştır.Bu makine endüstriyel uygulamalarda çalışma verimliliğini önemli ölçüde arttırıyor..
Temel Özellikler
- Hortum kırpma işlemleri için yüksek üretim verimliliği
- Hızlı ve kolay ölçek değiştirme ve kurulum süreci
- Güvenliği artırmak için isteğe bağlı acil durma cihazı
- Sayısal kontrol hortum kremer, hassas çalıştırma ile
- 2 inçlik 4 katmanlı hidrolik hortumlara ve 3 inçlik endüstriyel hortumlara kadar kırpıcılar
- Hızlı kırpma ve geri çekme işlem döngüleri
- Yüksek kaliteli malzemelerle ve ünlü marka bileşenleriyle inşa edilmiş.
- Kesinlikle şekillendirilmiş crimping sonuçları sunar
Teknik özellikler
| Model | P32 AC hortum kırpma makinesi |
| Kırpma aralığı | 14 - 87 mm |
| Kırma Gücü | 650 ton |
| Mermi Boyutu | 1/4 - 2.5 inç |
| Maksimum Açılış | 31 mm |
| Öldürme Setleri | 13 |
| Ölçüm seti türü | P32 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Doğruluk | 0.01 mm |
| Kontrol Sistemi | Ülkeler |
| Standart Voltaj | 220 V |
| Motor Gücü | 3 KW |
| Boyutlar (L x W x H) | 650 x 550 x 1360 mm |
| Ağırlık | 310 kg |
P32 Hortum Kırıcı Ölçüm Setleri
| Ölçüm Sayısı | Kırpma aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm | 55 mm |
| 8 * | 8... 10 mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51... 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57... 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69... 74 mm | 110 mm |
| 74 * | 74... 78 mm | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm | 110 mm |
Not:* standart olmayan ölçekleri gösterir. Özel ölçekler isteğe bağlı olarak mevcuttur. 110V, 208V, 240V ve 415V dahil olmak üzere özel voltaj konfigürasyonları mevcuttur.
İsteğe bağlı özellikler
- UC kontrol sistemi yükseltme
- Daha yüksek hassasiyet için konum sınırlama aygıtı
Kırpma Uygulamalar
P32 hidrolik hortum kramp makinesi, çeşitli endüstriyel hortum türleri ve boyutlarında kapsamlı kramp uygulamaları için tasarlanmıştır.
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.