Özellikler
Vurgulamak:
2 inç lastik hortum kırpma makinesi
,600T Sıkma Kuvveti Hidrolik Hortum Kıvırıcı
,0.01mm Hassasiyet Hortum Sıkma Aleti
Model:
MS-51
Color:
Mavi veya Beyaz
Crimping Range:
15mm - 87mm
Die Sets:
10
Max Opening:
33 mm
Accuracy:
0,01 mm
Crimping Force:
600 ton
System Pressure:
31.5Mpa
Operate Mode:
Otomatik/Manuel
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSIONFLEX
Model Numarası:
MS-51
Menşe Yeri:
Çin
Sertifikasyon:
CE ROHS ISO
Minimum Sipariş Miktarı:
1 takım
Tedarik Yeteneği:
Ayda 500 Takım
Teslimat süresi:
2 - 5 iş günü
Ödeme Koşulları:
T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union
Standart Paketleme:
Bir set için her kontrplak kasa
Ürün Açıklaması
MS-51 Yüksek basınçlı kauçuk hortum kırpma makinesi
MS-51 hortum kırıcı, 1/4 inçten 2 inç çapına kadar lastik hortum bastırmak için tasarlanmıştır.ve ferrule kombinasyonu mükemmel yüzey finişi için özel bir ölçek seti vardırDoğru ölçek seçimi hortum montajlarında yağ sızıntısını önler ve hidrolik hortum hizmet ömrünü uzatır.
Ana Avantajları
- Operatör rahatlığı ve esnekliği için çift çalışma modları
- Hassas boyut kontrolü için yüksek hassasiyetli kırpma çubuğu
- Uzatılmış hizmet ömrü için yüksek sertlikli ölçekleme setleri
- Farklı çalışma ortamları için birden fazla hidrolik pompa seçeneği
Teknik özellikler
| Model | MS-51 Kauçuk hortum kırpma makinesi |
| Kırpma aralığı | 15 - 87 mm |
| Mermi Boyutu | 1/4" - 2" |
| Maksimum Açılış | +33mm |
| Öldürme Setleri | 10 set |
| Ölçüm Türü | 51 |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Sistem Basıncı | 31.5Mpa |
| Voltaj | 110V/220V/380V |
| Motor Gücü | 3 kW/4 kW |
| Boyut | 680*560*710mm |
| Ağırlık | 245KGS |
Ek Notlar:
- Çeşitli boyutlarda, uzunluklarda ve şekillerde bulunan matkap setleri
- Özel voltaj ve frekans konfigürasyonları mevcuttur
- Çeşitli renk seçenekleri mevcut
- En yüksek açılış silindir için çalışma çeki anlamına gelir.
MS-51 hortum kesicisi için ölçek seti
| Kod | Kırılma aralığı (mm) | Uzunluk (mm) |
|---|---|---|
| 15 | 15 - 19 | 60 |
| 19 | 19 - 23 | 60 |
| 23 | 23 - 26 | 60 |
| 26 | 26 - 31 | 60 |
| 31 | 31 - 36 | 70 |
| 36 | 36 - 41 | 70 |
| 41 | 41 - 47 | 70 |
| 47 | 47 - 55 | 80 |
| 55 | 55 - 63 | 80 |
| 63 | 63 - 74 | 80 |
Yüksek Sertlik 59-63HRC Ölçme Setleri
Genel Puan
5 YILDIZ
67%
4 yıldız
33%
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.