Özellikler
Vurgulamak:
El Hidrolik hortum kırpma makinesi
,150T Hortum Kıvırıcı
,Taşınabilir P16 Hortum Kıvırıcı
Crimping Range:
14 - 45 mm
Hose Size:
1/4 - 1 inç
Die Sets:
7
Color:
mavi
Max. Opening:
20mm
Crimping Force:
150 ton
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
El pompası
Size:
400*320*300mm
Weight:
32kg
Product Name:
P16 hortum kırıcı
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-P16
Menşe Yeri:
CN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 Takım
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
AYLIK 1000 TAKIM
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
P16HP El hortum kırpma makinesi
MS-P16, taşınabilirlik ve güvenilirlik için tasarlanmış, elle çalıştırılan bir hidrolik hortum kırpma makinesi.Elektrik tedariksiz alanlarda hortum montajını kırpmak için ideal bir seçim haline getirir.
Ana Avantajları
- Yüksek istikrar ve güvenilirlik için ünlü "ENERPAC" hidrolik valfi
- Yeni başlayan operatörler için kolay olan basit bir tasarım
- 4 çelik tel hortumuna kadar işleyebilecek güçlü bir kırpma gücü
- Etkili işleyişle yüksek verimlilik
- Uzun vadeli değer için düşük bakım maliyeti
Teknik özellikler
| Model | P16 hortum kırıcı makinesi |
|---|---|
| Kırpma aralığı | 14 - 47 mm |
| Kırma Gücü | 150 ton |
| Mermi Boyutu | 1/4 - 1 inç |
| Max. Açılış. | 20 mm |
| Öldürme Setleri | 7 |
| Ölçüm seti türü | P16 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Doğruluk | 0.01 mm |
| Kontrol | Ülkeler |
| Standart Voltaj | El pompası |
| Motor Gücü | El pompası |
| Uzunluk | 400 mm |
| Genişliği | 320 mm |
| Yükseklik | 300 mm |
| Ağırlık | 32 KG |
P16 Crimper Die Setleri
| Ölüyorum. | Kırpma aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6... 8 mm. | 55 |
| 8* | 8... 10mm | 55 |
| 10* | 10... 12 mm. | 55 |
| 12* | 12... 14 mm. | 55 |
| 14 | 14... 16 mm | 55 |
| 16 | 16... 19 mm. | 55 |
| 19 | 19... 23 mm. | 55 |
| 23 | 23... 27 mm. | 55 |
| 27 | 27... 31mm | 55 |
| 31 | 31... 35mm | 65 |
| 35 | 35... 41mm | 65 |
Önemli Notlar
• "*" standart dışı ölçekleri gösterir.
• İsteğe bağlı olarak özel ölçekleme setleri mevcuttur.
• Maksimum açılış, tamamen kapalı ve tamamen açılmış ölçek setleri arasındaki darbeyi ifade eder.
• İsteğe bağlı olarak özel ölçekleme setleri mevcuttur.
• Maksimum açılış, tamamen kapalı ve tamamen açılmış ölçek setleri arasındaki darbeyi ifade eder.
İsteğe bağlı aksesuarlar
- Hızlı Değiştirme Aracı
- Hızlı Değiştirme Ölçüm Satır Rack
- UC Kontrol Sistemi
- Elektrikli Crimper Değiştirme
Ürün Özellikleri
Örnekleri kırpmak

Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.