Özellikler
Vurgulamak:
P32NC Hidrolik hortum baskı kramp makinesi
,Hidrolik Kablo Kırpma Makinesi
,Hidrolik hortum basma çamaşır makinesi
Model:
P32NC
Other Name:
MS-NC130
Crimping Range:
14-87 mm
Hose Size:
.5in 2.5in
Capacity:
Pres Hortum Bağlantı Parçaları
Color:
Oem
Voltage:
220V
Frequency:
50Hz veya 60Hz
Pressure:
31.5Mpa
Standard Dies:
13
Foot Pedal:
Sos, Salça, Reçel, Ketçap
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
P32NC
Menşe Yeri:
Çin
Sertifikasyon:
CE ROHS TUV
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Price Negotiable
Tedarik Yeteneği:
Haftada 100 set
Teslimat süresi:
2-5 iş günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Plywood kapak
Ürün Açıklaması
Endüstriyel Hidrolik hortum baskı makinesi P32 Hortum Kırpma Makinesi
Hidrolik hortum kırpma makinesi P32NC
P32NC hortum kırıcı, yerel olarak MS-NC130 olarak da bilinen CNC kontrollü bir presleme aracıdır.Tam otomatik çalışma moduna sahiptir., bu da karıştırma işlemini son derece kolaylaştırır.
Modern CNC paneli, ekranda krimpleme verilerini gösterir ve operatörlerin hassas krimpleme parametrelerini ayarlamalarını sağlar.
Ana Avantajlar
- Özel hızlı açma ve kapanma mekanizması ile hızlı çalışma
- Operatör güvenliği için acil durma fonksiyonu
- Üstün aşınma karşıtı performans için dövme çelik kafa yapısı
- Yüksek yapılandırma gereksinimleri için mevcut olan seçmeli premium marka bileşenleri
Teknik parametreler
| Açıklama | Parametreler |
|---|---|
| Model | P32NC hortum kırpma makinesi |
| Kırpma aralığı | 14mm ile 87mm arasında |
| Mermi Boyutu | 0.5 inç 2.5 inç |
| Öldürme Setleri | 13 Set |
| Kırma Gücü | 6500KN |
| Sistem Basıncı | 31.5Mpa |
| Voltaj | 220V veya 380V |
| Sıklık | 50Hz veya 60HZ |
| Güç | 4KW |
| Yağ tankı | 50L |
| Hidrolik yağ | T46 veya T68 |
| Boyut | 650*550*1350mm |
| Ağırlık | 300 kilo. |
| Sertifika | CE ROHS TUV |
P32NC STANDARD DIE SETS
| - Hayır, hayır. | Kırpma aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 14 | 14- Evet.16 | 55 |
| 16 | 16- Evet.19 | 55 |
| 19 | 19- Evet.22 | 55 |
| 22 | 22- Evet.26 | 70 |
| 26 | 26- Evet.30 | 70 |
| 30 | 30- Evet.34 | 70 |
| 34 | 34- Evet.39 | 75 |
| 39 | 39- Evet.45 | 75 |
| 45 | 45- Evet.51 | 90 |
| 51 | 51- Evet.57 | 90 |
| 57 | 57- Evet.63 | 100 |
| 63 | 63- Evet.69 | 110 |
| 69 | 69- Evet.74 | 110 |
Aksesuarlar
- Ayak pedalı (Ayrıca)
- Makine Rack (Ayrıca)
- Ölçüm seti raf (Ayrıca)
- Hızlı Değişim Ölür (Daha fazla)
- Hızlı Değiştirme Aracı (Daha fazla)
- Acil Durdurma (Daha fazla)
- Nachi Sistemi (Daha fazla)
- Siemens Motoru (Farklı)
- 13 Set Ölçüler (Daha fazla)
- Özel ölçekler (ihtiyaçlı)
- Eton Anahtar Sistemi (Farklı)
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.