P32 Hidrolik hortum borusunu kırpma makinesi
,3 inç hidrolik boru kırpma makinesi
,Otomobil Hidrolik hortum kabuğu
S32 hortum krimper, çapı 1/4 inçten 2 inç'e kadar hortum armatürlerinin hassas krimmesi için tasarlanmış çok yönlü bir endüstriyel araçtır.Bu sağlam ekipman hidrolik sistemlerde güvenli bağlantıları sağlar, otomotiv bileşenleri ve çeşitli endüstriyel uygulamalar.Kullanıcı dostu kontroller ve geliştirilmiş güvenlik özellikleriyle güvenilir performans.
- Çekim aralığı:Çeşitli uygulamalar için çapı 1/4 inçten 2 inç'e kadar olan hortumları tutar
- Değiştirilebilir ölçekler:Çoklu ölçekli setler farklı hortum boyutlarına ve monte tiplerine uygun
- Düzenlenebilir Ayarlar:Uyumlu sonuçlar için sıkıştırma basıncı ve derinliği üzerinde hassas bir kontrol
- Hidrolik Güç:Etkili ve güvenilir crimping operasyonları için önemli bir güç sağlar
| Model | S32 Hortum Kırıcı Baskı Makinesi |
| Kırpma aralığı | 14 - 87 mm |
| Kırma Gücü | 650 T |
| Mermi Boyutu | 1/4 - 2.5 inç |
| Max. Açılış. | 31 mm |
| Öldürme Setleri | 13 |
| Ölçüm seti türü | P32 |
| Sistem Basıncı | 31.5 Mpa |
| Doğruluk | 0.01 mm |
| Kontrol | Ülkeler |
| Standart Voltaj | 220 V |
| Motor Gücü | 3 KW |
| Uzunluk | 650 mm |
| Genişliği | 550 mm |
| Yükseklik | 1360 mm |
| Ağırlık | 310 KG |
| Ölüyorum. | Kırpma aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6 * | 6... 8 mm. | 55 mm |
| 8 * | 8... 10mm | 55 mm |
| 10 * | 10... 12 mm. | 55 mm |
| 12 * | 12... 14 mm. | 55 mm |
| 14 | 14... 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16... 19 mm. | 55 mm |
| 19 | 19... 22 mm. | 55 mm |
| 22 | 22... 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26... 30mm | 70 mm |
| 30 | 30... 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34... 39mm | 75 mm |
| 39 | 39... 45mm | 75 mm |
| 45 | 45... 51mm | 90mm |
| 51 | 51... 57mm. | 90mm |
| 57 | 57... 63mm | 100 mm |
| 63 | 63... 69mm. | 110 mm |
| 69 | 69... 74mm. | 110 mm |
| 74 * | 74... 78mm. | 110 mm |
| 78 * | 78... 87 mm. | 110 mm |
• "*" standart dışı ölçekleri gösterir.
• Kişisel olarak hazırlanmış ölçek seti mevcuttur.
• 110V, 208V, 240V, 415V özel voltajlar mevcuttur
- UC kontrol sistemi
- Konum sınırlama aygıtı
P32 hidrolik hortum kramp makinesi, hidrolik sistemler, otomotiv bileşenleri,ve güvenli hortum bağlantıları gerektiren üretim süreçleri.
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.