Özellikler
Vurgulamak:
S32 Basınçlı hortum kırıcı makinesi
,3 inç basınçlı hortum kırıcı makinesi
,Hidrolik boru montajı kırpma makinesi
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inç
Die Sets:
13
Color:
mavi
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650 ton
Product Name:
S32 Hortum Sıkma Makinası
Application:
Atölye
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
4KW 50Hz
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310Kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
S32
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
Banka havalesi, Western Union, MoneyGram, Paypal
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
S32 Hidrolik Hortum Sıkma Makinesi
S32 hortum pres makinesi, hortum montaj uygulamalarında üstün performans göstermek üzere tasarlanmış gelişmiş bir endüstriyel alettir. Güvenli ve sızdırmaz hortum bağlantıları sağlayan hassas hidrolik teknolojiye sahiptir.
Ana Avantajlar
- Güvenli sıkma için hassas hidrolik sistem
- Kişiselleştirme için kullanıcı dostu dijital arayüz
- Sağlam yapı, dayanıklılık ve güvenilirlik sağlar
Teknik Özellikler
| Model | S32 Hortum Sıkma Pres Makinesi |
|---|---|
| Sıkma Aralığı | 14 - 87 mm |
| Sıkma Kuvveti | 650 T |
| Hortum Boyutu | 1/4 - 2.5 inç |
| Maks. Açılma | 31 mm |
| Kalıp Setleri | 13 |
| Kalıp Seti Tipi | P32 |
| Sistem Basıncı | 31.5 Mpa |
| Hassasiyet | 0.01 mm |
| Kontrol | MS |
| Standart Voltaj | 220 V |
| Motor Gücü | 3 KW |
| Uzunluk | 650 mm |
| Genişlik | 550 mm |
| Yükseklik | 1360 mm |
| Ağırlık | 310 KG |
P32 Hortum Sıkma Kalıp Setleri
| Kalıp No. | Sıkma Aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6 * | 6 ... 8mm | 55mm |
| 8 * | 8 ... 10mm | 55mm |
| 10 * | 10 ... 12mm | 55mm |
| 12 * | 12 ... 14mm | 55mm |
| 14 | 14 ... 16mm | 55mm |
| 16 | 16 ... 19mm | 55mm |
| 19 | 19 ... 22mm | 55mm |
| 22 | 22 ... 26mm | 70mm |
| 26 | 26 ... 30mm | 70mm |
| 30 | 30 ... 34mm | 70mm |
| 34 | 34 ... 39mm | 75mm |
| 39 | 39 ... 45mm | 75mm |
| 45 | 45 ... 51mm | 90mm |
| 51 | 51 ... 57mm | 90mm |
| 57 | 57 ... 63mm | 100mm |
| 63 | 63 ... 69mm | 110mm |
| 69 | 69 ... 74mm | 110mm |
| 74 * | 74 ... 78mm | 110mm |
| 78 * | 78 ... 87mm | 110mm |
• "*" standart olmayan kalıp setlerini belirtir
• Özel üretim kalıp setleri mevcuttur
• Özel voltajlar 110V, 208V, 240V, 415V mevcuttur
• Özel üretim kalıp setleri mevcuttur
• Özel voltajlar 110V, 208V, 240V, 415V mevcuttur
Opsiyonel Özellikler
- UC kontrol sistemi
- Pozisyon sınırlama cihazı
Sıkma Uygulamaları
Genel Puan
5 YILDIZ
67%
4 yıldız
33%
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
I really like this tool; it allows me to fabricate hydraulic lines right in the workshop. I did have to wait an extra five days for the custom-made special dies. Overall, I think this crimper offers excellent value for money.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.