Özellikler
Vurgulamak:
El hortum kırpma makinesi elektrikli
,2 inçlik el hortum kırpma makinesi
,2''lik hidrolik hortum kırıcı
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inç
Die Sets:
10
Color:
mavi
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500 ton
Product Name:
MS-51 Manuel Hortum Sıkma Makinası
Application:
Atölye
System Pressure:
31.5Mpa
Voltage:
220V
Size:
670*430*820mm
Weight:
260Kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-51
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
MS-51 Elektrik Manuel Hortum Sıkma Makinesi
MS-51 hortum sıkma makinesi, 1/4" ila 2" arası yüksek basınçlı hidrolik hortum montajı için 4 katmanlı presleme ile tasarlanmıştır ve ayrıca 3"'e kadar endüstriyel boru ve kablo presleme işlemleri için de uygundur. Tek fazlı 220V elektrik gücüyle çalışan bu makine, hidrolik hortum montajı ve tamir hizmetleri sunan kişisel atölyeler için idealdir.
Ana Özellikler
- Yüzey pürüzsüzlüğü sayesinde yüksük yüzeyine zarar vermeyen kalıp setleri
- 6mm ila 51mm arası geniş sıkma aralığı
- Çok yönlü uygulamalar için geniş çalışma stroku
- Otomatik hortum presleme işlemi
- Kolay nakliye için hareketli tekerlekler
Teknik Özellikler
| Model | MS-51 Manuel Hortum Sıkma Makinesi |
|---|---|
| Sıkma Aralığı | 14 - 87 mm |
| Sıkma Kuvveti | 500 T |
| Hortum Boyutu | 1/4 - 2 inç |
| Maks. Açıklık | 30 mm |
| Kalıp Setleri | 10 |
| Kalıp Seti Tipi | 51 |
| Sistem Basıncı | 31.5 Mpa |
| Hassasiyet | 0.05 mm |
| Kontrol | MS |
| Standart Voltaj | 220 V Tek Faz |
| Motor Gücü | 3 KW |
| Uzunluk | 670 mm |
| Genişlik | 430 mm |
| Yükseklik | 820 mm |
| Ağırlık | 260 KG |
51 Hortum Sıkma Makinesi Kalıp Setleri
| Kalıp No. | Sıkma Aralığı (mm) | Uzunluk (mm) |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 | 35 |
| 8* | 8 - 10 | 35 |
| 10* | 10 - 12 | 35 |
| 12* | 12 - 15 | 35 |
| 15 | 15 - 19 | 60 |
| 19 | 19 - 23 | 60 |
| 23 | 23 - 26 | 60 |
| 26 | 26 - 31 | 60 |
| 31 | 31 - 36 | 70 |
| 36 | 36 - 41 | 70 |
| 41 | 41 - 47 | 70 |
| 47 | 47 - 55 | 80 |
| 55 | 55 - 63 | 80 |
| 63 | 63 - 69 | 80 |
| 69* | 69 - 76 | 90 |
Önemli Notlar
• "*" standart olmayan kalıp setlerini belirtir
• Talep üzerine özel kalıp setleri mevcuttur
• Özel voltajlar (110V, 208V, 240V, 415V) mevcuttur
• Talep üzerine özel kalıp setleri mevcuttur
• Özel voltajlar (110V, 208V, 240V, 415V) mevcuttur
Opsiyonel Aksesuarlar
- Hızlı Değiştirme Aleti
- Hızlı Değiştirme Kalıp Seti Rafı
- UC Kontrol
Uygulama
Sıkma makineleri öncelikli olarak hidrolik hortum montajı üretiminde kullanılır ve yüksek basınçlı hidrolik sistemler için güvenilir ve hassas bağlantılar sağlar.
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.