Özellikler
Vurgulamak:
Büyük Güçlü hortum kırpma makinesi
,4 inç hortum kırpma makinesi
,6.5KW CNC hortum kırpma makinesi
Crimping Range:
14 - 127 mm
Hose Size:
1/4 - 4 inç
Die Sets:
27
Color:
Gri ve Mavi
Max. Opening:
80mm
Crimping Force:
980T
Product Name:
P180 Sıkma Makinası
Application:
Üretme
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
6,5 kW
Size:
780*1050*1650mm
Weight:
1520kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-P180
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
MS-P180 hortum kırpma makinesi
MS-P180, endüstriyel uygulamalar için tasarlanmış güçlü bir hidrolik hortum kırpma makinesi olup, büyük çaplı hortumlar için geliştirilmiş yeteneklerle DX68 modelinden yükseltilmiş bir tasarıma sahiptir.
Temel Özellikler
- Yüksek istikrarlı çalışma için akıllı CNC kontrol sistemi
- En iyi performans için gelişmiş yağ transfer tasarımı
- Daha fazla güvenlik için acil durma fonksiyonu
- Açık bir izleme için basınç göstergesi
- Eğilmiş armatürlerin kolay beslenmesi için büyük bir açıklık
- 4 inçlik, 6 spiral hidrolik endüstriyel hortumları presleyebilen
Teknik özellikler
| Model | MS-P180 hortum kırıcı makinesi |
|---|---|
| Kırpma aralığı | 14 - 127 mm |
| Kırma Gücü | 980 ton |
| Mermi Boyutu | 1/4 - 4 inç |
| Max. Açılış. | 80 mm |
| Öldürme Setleri | 27 |
| Ölçüm seti türü | P32 P180 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Doğruluk | 0.01 mm |
| Kontrol | UC |
| Standart Voltaj | 380V 50HZ |
| Motor Gücü | 3.75 KW |
| Uzunluk | 780 mm |
| Genişliği | 1050 mm |
| Yükseklik | 1650 mm |
| Ağırlık | 1520 KG |
P180 Standart matrik setleri
| Ölüyorum. | Kırılma aralığı (mm) |
|---|---|
| 6* | 6.0 - 8.0 |
| 8* | 8.0 - 10.0 |
| 10* | 10.0 - 12.0 |
| 12* | 12.0 - 14.0 |
| 14 | 14.0 - 16.0 |
| 16 | 16.0 - 19.0 |
| 19 | 19.0 - 22.0 |
| 22 | 22.0 - 26.0 |
| 26 | 26.0 - 30.0 |
| 30 | 30.0 - 34.0 |
| 34 | 34.0 - 39.0 |
| 39 | 39.0 - 45.0 |
| 45 | 45.0 - 51.0 |
| 51 | 51.0 - 57.0 |
| 57 | 57.0 - 63.0 |
| 63 | 63.0 - 69.0 |
| 69 | 69.0 - 74.0 |
| 74 | 74.0 - 80.0 |
| 78 | 78.0 - 87.0 |
| 84 | 84.0 - 92.0 |
| 92 | 92.0 - 100.0 |
| 100 | 100.0 - 108.0 |
| 108 | 108.0 - 116.0 |
| 116 | 116.0 - 126.0 |
| 126 | 126.0 - 136.0 |
| 136 | 136.0 - 146.0 |
| 146 | 146.0 - 156.0 |
| 156 | 156.0 - 166.0 |
| 166 | 166.0 - 178.0 |
| 178 | 178.0 - 190.0 |
| 190 | 190.0 - 202.0 |
Önemli Notlar
• "*" standart dışı ölçekleri gösterir.
• İsteğe bağlı olarak özel ölçekleme setleri mevcuttur.
• Özel voltajlar (110V, 208V, 240V, 415V) mevcuttur
Tasarım Avantajları
Geniş crimping aralığı ile büyük açılış, yüksek doğruluk için usta ölçek için dikey hareket
Yüksek kaliteli çelikten yapılmış sertleştirilmiş makine rafı, mükemmel pas ve aşınma karşıtı yetenekler sağlar
Uyumlu çalışma ve yüksek verimlilik için standart aksesuar olarak dahil büyük ayak pedalı
Kırpma hortum örnekleri

Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
AReliable quality, easy to use, a great helper for starting a business.
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.