Özellikler
Vurgulamak:
3KW esnek hortum kırpma makinesi
,30 mm esnek hortum kırpma makinesi
,Güvenli hortum kırpma makinesi
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inç
Die Sets:
10
Color:
mavi
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500 ton
Product Name:
51CG kauçuk hortum kırpma makinesi
Application:
Atölye
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
3kw
Size:
800*640*1300mm
Weight:
320kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-51CG
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
MS-51CG Kauçuk Esnek hortum kırpma makinesi
MS-51CG kauçuk hortum kırpma makinesi, pürüzsüz hareket ve hızlı dönüş döngüleri sağlayan çift hidrolik devre prensibi üzerine çalışır.Bu tasarım kalıp kilitleme sorunlarını önler ve çeşitli dirseği türlerinin kolay kurulmasını kolaylaştırır.
Ana Avantajları
- Olağanüstü sertlik ve dayanıklılık için dövme bir parça yağ tankı
- Daha fazla esneklik için çok fonksiyonel kontrol paneli
- Sistem basıncının net bir şekilde izlenmesi için şok dirençli basınç ölçer
- Standart ayak pedalı çalışması, el serbest rahatlığı için
- Karıştırma sırasında daha iyi görünürlük için entegre çalışma ışığı
- Daha fazla güvenlik için yan ölçekleme seti kurulum tasarımı
Teknik özellikler
| Model | MS-51CG Kauçuk hortum kesicisi |
| Kırpma aralığı | 14 - 87 mm |
| Kırma Gücü | 500 ton |
| Mermi Boyutu | 1/4 - 2 inç |
| Maksimum Açılış | 30 mm |
| Öldürme Setleri | 10 |
| Ölçüm seti türü | 51 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Doğruluk | 0.05 mm |
| Standart Voltaj | 220V / 380V |
| Motor Gücü | 3 KW |
| Boyutlar (L × W × H) | 800 × 640 × 1300 mm |
| Ağırlık | 320 KG |
51 hortum kırağı ölçekleri seti
| Ölçüm Sayısı | Kırpma aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
Önemli Notlar
* Standart olmayan ölçekleri gösterir
İsteğe göre özel ölçekli setler mevcuttur.
Özel voltaj seçenekleri arasında 110V, 208V, 240V ve 415V vardır.
İsteğe bağlı aksesuarlar
- Hızlı Değiştirme Aracı
- UC Kontrol Sistemi

Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.