Özellikler
Vurgulamak:
Ucuz boru kırpma makinesi
,SP32 boru kırpma makinesi
,SP32 boru hortumu kırpma makinesi
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inç
Die Sets:
13
Color:
mavi
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650 ton
Product Name:
SP32 Kauçuk Hortum Sıkma Makinası
Application:
Atölye
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
3,75kw
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310Kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-SP32
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
MS-SP32 Hidrolik Kauçuk Hortum Sıkma Makinesi
Yüksek Performanslı Hidrolik Hortum Presleme Çözümü
MS-SP32 hidrolik hortum sıkma makinesi, geleneksel hidrolik sistemlere göre operasyonel hızı %38,9 artıran hızlı açılan bir valfe sahip olup, olağanüstü stabilite ve hızlı sıkma hızları sunar.
Temel Avantajlar
- Hassas sıkma için yüksek hassasiyetli çap kontrol cetveli
- Tutarlı performans sağlayan stabil hidrolik valf sistemi
- Geniş sıkma aralığı kapasitesine sahip önemli sıkma kuvveti
- Standart ekipman olarak hızlı kalıp seti değiştirme aleti dahildir
Teknik Özellikler
| Model | MS-SP32 Kauçuk Hortum Sıkma Makinesi |
|---|---|
| Sıkma Aralığı | 14 - 87 mm |
| Sıkma Kuvveti | 650 Ton |
| Hortum Boyutu | 1/4 - 2.5 inç |
| Maksimum Açılma | 31 mm |
| Kalıp Setleri | 13 |
| Kalıp Seti Tipi | P32 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Hassasiyet | 0.01 mm |
| Kontrol Sistemi | MS |
| Standart Voltaj | 220V / 380V |
| Motor Gücü | 3.75 KW |
| Uzunluk | 650 mm |
| Genişlik | 550 mm |
| Yükseklik | 1360 mm |
| Ağırlık | 310 KG |
P32 Standart Kalıp Setleri
| Kalıp Numarası | Sıkma Aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 mm |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 mm |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 mm |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 mm |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 mm |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 mm |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 mm |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 mm |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 mm |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 mm |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 mm |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 mm |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 mm |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 mm |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 mm |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 mm |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 mm |
Önemli Notlar
* Standart olmayan kalıp setlerini belirtir
Talep üzerine özel kalıp setleri mevcuttur
Özel voltaj seçenekleri: 110V, 208V, 240V, 415V
Talep üzerine özel kalıp setleri mevcuttur
Özel voltaj seçenekleri: 110V, 208V, 240V, 415V

Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
MOutil hydraulique P32 très performant, sertissage parfait à chaque utilisation. Rapport qualité-prix imbattable, je recommande vivement cet équipement.
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.