Özellikler
Vurgulamak:
UC Kontrol Hidrolik hortum kırpma makinesi
,NC130 Hidrolik hortum kırpma makinesi
,UC Kontrol Yüksek Basınçlı hortum kırpma makinesi
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2,5 inç
Die Sets:
13
Color:
mavi
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650 ton
System Pressure:
31.5Mpa
Voltage:
220V
Size:
650*550*650mm
Weight:
240kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-NC130
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
MS-NC130 Hidrolik Hortum Sıkma Makinesi
Dördüncü nesil 130 serisi basınçlı sıkıcı, önemli sıkma kuvveti ve yüksek doğruluk sunar. UC sistemi, hortum montajı sırasında basıncı koruyarak kaliteyi artırır.
Ana Avantajlar
- Japon NACHI valfi - yüksek sertlik, büyük akış kapasitesi
- İtalyan elektrikli cetvel - olağanüstü doğruluk
- Çift konik ana kalıp - güçlü sıkma kuvveti
Teknik Özellikler
| Model | MS-NC130 Hortum Sıkma Makinesi |
|---|---|
| Sıkma Aralığı | 14 - 87 mm |
| Sıkma Kuvveti | 650 Ton |
| Hortum Boyutu | 1/4 - 2.5 inç |
| Maks. Açıklık | 31 mm |
| Kalıp Setleri | 13 |
| Kalıp Seti Tipi | P32 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Doğruluk | 0.01 mm |
| Kontrol | UC |
| Standart Voltaj | 220V / 380V |
| Motor Gücü | 3.75 KW |
| Boyutlar (U*G*Y) | 650 * 550 * 650 mm |
| Ağırlık | 240 KG |
P32 Hortum Sıkıcı Kalıp Setleri
| Kalıp No. | Sıkma Aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8mm | 55 |
| 8* | 8 - 10mm | 55 |
| 10* | 10 - 12mm | 55 |
| 12* | 12 - 14mm | 55 |
| 14 | 14 - 16mm | 55 |
| 16 | 16 - 19mm | 55 |
| 19 | 19 - 22mm | 55 |
| 22 | 22 - 26mm | 70 |
| 26 | 26 - 30mm | 70 |
| 30 | 30 - 34mm | 70 |
| 34 | 34 - 39mm | 75 |
| 39 | 39 - 45mm | 75 |
| 45 | 45 - 51mm | 90 |
| 51 | 51 - 57mm | 90 |
| 57 | 57 - 63mm | 100 |
| 63 | 63 - 69mm | 110 |
| 69 | 69 - 78mm | 110 |
* Standart olmayan kalıp setleri
Özel kalıp setleri mevcuttur
Özel voltajlar mevcuttur: 110V, 208V, 240V, 415V
Özel kalıp setleri mevcuttur
Özel voltajlar mevcuttur: 110V, 208V, 240V, 415V
Premium Bileşenler
İtalyan Elektrikli Cetvel - Yüksek kalite ve üstün doğruluk için CE sertifikalı
NACHI Elektrik Valfi - Yüksek sertlik ve uzun hizmet ömrüne sahip Japon solenoid valfi
Çift Konik Ana Kalıp - Yeni tasarım, yıllar sonra bile tutarlı hareket hızı sağlar
Üretim Tesisi
Uygulamalar
MS-NC130 yüksek konfigürasyonlu hortum sıkma makinesi, yüksek basınçlı paslanmaz çelik örgülü hidrolik hortumları, kabloları ve telleri, çelik ve demir boruları, otomotiv fren hatlarını, hava süspansiyon sistemlerini ve yayları sıkma yeteneğine sahiptir.
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
SI've been running a hardware store for three years. This hydraulic crimping machine was the one I chose after comparing five different models. Initially, I was worried about the precision, so I tested over 20 high-pressure oil pipe connectors—each crimped perfectly in one go without any leaks. Now, customer feedback is great, and the repeat purchase rate is high
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
Works good, I use it to press the 2 wires hose SAE, perfect!
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.