Özellikler
Vurgulamak:
MS-51 Kullanılmış hortum kırpma makinesi
,Hidrolik Kullanılmış hortum kırpma makinesi
,MS-51 Yüksek basınçlı hortum makinesi
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
1/4 - 2 inç
Die Sets:
10
Color:
mavi
Max. Opening:
30 mm
Crimping Force:
500 ton
Product Name:
MS-51 Hidrolik hortum kırpma makinesi
Application:
Atölye
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
3kw
Size:
670*430*820mm
Weight:
260Kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-51
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
MS-51 Hidrolik hortum kırpma makinesi
MS-51, ev kullanımı için tasarlanmış ekonomik bir hidrolik hortum kırpma makinesi olup, paslanmaz çelik takviye ile yüksek basınçlı hortum uygulamaları için güvenilir performans sunmaktadır.
Temel Özellikler
- Kolay bakım için basit silindir tasarımı
- Çifte çalışma modları olan çok fonksiyonel çalışma paneli
- Kırpma sırasında sistem basıncının net şekilde izlenmesi için basınç ölçer
- Elsiz çalışma için standart ayak pedalı anahtarı
- Gelişmiş görünürlük için entegre çalışma lambası
Teknik özellikler
| Model | MS-51 Hortum Kırpma Makinesi Kullan |
|---|---|
| Kırpma aralığı | 14 - 87 mm |
| Kırma Gücü | 500 T |
| Mermi Boyutu | 1/4 - 2 inç |
| Max. Açılış. | 30 mm |
| Öldürme Setleri | 10 |
| Ölçüm seti türü | 51 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Doğruluk | 0.05 mm |
| Kontrol | Ülkeler |
| Standart Voltaj | 220 V / 380 V |
| Motor Gücü | 3 KW |
| Uzunluk | 670 mm |
| Genişliği | 430 mm |
| Yükseklik | 820 mm |
| Ağırlık | 260 KG |
51 Crimper Die Setleri
| Ölüyorum. | Kırpma aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 15 mm | 35 |
| 15 | 15 - 19 mm | 60 |
| 19 | 19 - 23 mm | 60 |
| 23 | 23 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 31 mm | 60 |
| 31 | 31 - 36 mm | 70 |
| 36 | 36 - 41 mm | 70 |
| 41 | 41 - 47 mm | 70 |
| 47 | 47 - 55 mm | 80 |
| 55 | 55 - 63 mm | 80 |
| 63 | 63 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
* Standart olmayan ölçekleri gösterir
Ek Bilgiler
İstenen özel ölçekli setler mevcuttur. 110V, 208V, 240V ve 415V dahil olmak üzere özel voltaj seçenekleri de mevcuttur.
İsteğe bağlı aksesuarlar
- Hızlı Değiştirme Aracı
- Hızlı Değiştirme Ölçüm Satır Rack
Düşük Maliyetli Ev Tasarımı
Yüksek Sertlik Krimping Die Setleri
Esnek çalıştırma için ayak pedalı anahtarı
Yüksek hassasiyetli mikrometre kontrolü
Kolaylık İçin Taşınabilir Çalışma Işığı
Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
TAs a shop specializing in precision machinery, we have exceptionally high precision requirements for crimping machines. This equipment features adjustable crimping stroke with minimal error, ensuring oil-free connections after crimping. Even beginners can quickly learn—just 30 minutes of training enables them to operate it independently
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.