Özellikler
Vurgulamak:
Enerji tasarruflu hortum kırpma makinesi
,E130 hortum kırpma makinesi
,640T taşınabilir hortum kırıcı
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
2 inç 4SH
Die Sets:
10
Color:
mavi
Max. Opening:
25mm
Crimping Force:
640T
Product Name:
hortum sıkma makinesi
Application:
Atölye
System Pressure:
31.5Mpa
Power:
3kw
Size:
630*450*1560mm
Weight:
190Kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
MS-E130
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
640T Hidrolik Hortum Sıkma Makinesi MS-E130
MS-E130 hortum montaj sıkma makinesi, yeni kullanıcılar için bile kolay kullanım sağlayan ergonomik bir tasarıma sahiptir. Entegre makine rafı ile yükseklik, rahat sıkma işlemleri için optimize edilmiştir.
Ana Avantajlar
- Taşınabilirlik için hafif, kompakt yapı
- Üretkenliği artırmak için gelişmiş yağ transfer tasarımı
- Büyük hortumlar için yüksek sıkma kuvveti kapasitesi
- Yüksek hassasiyetli mikrometre ile kontrol edilen çap
- Dayanıklılık için güçlendirilmiş, kalınlaştırılmış makine gövdesi
Teknik Özellikler
| Sıkma Aralığı | 14 - 87 mm |
| Sıkma Kuvveti | 640 Ton |
| Hortum Boyutu | 1/4 - 2 inç |
| Maksimum Açılma | 25 mm |
| Kalıp Setleri | 10 |
| Kalıp Seti Tipi | 130 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Hassasiyet | 0.01 mm |
| Kontrol Sistemi | MS |
| Standart Voltaj | 220V / 380V |
| Motor Gücü | 3 KW |
| Uzunluk | 630 mm |
| Genişlik | 450 mm |
| Yükseklik | 560 mm |
| Ağırlık | 190 KG |
130 Hortum Sıkıcı Kalıp Setleri
| Kalıp No. | Sıkma Aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 35 |
| 8* | 8 - 10 mm | 35 |
| 10* | 10 - 12 mm | 35 |
| 12* | 12 - 14 mm | 35 |
| 14 | 14 - 16 mm | 60 |
| 16 | 16 - 20 mm | 60 |
| 20 | 20 - 22 mm | 60 |
| 22 | 22 - 26 mm | 60 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 38 mm | 70 |
| 38 | 38 - 46 mm | 70 |
| 46 | 46 - 54 mm | 80 |
| 54 | 54 - 64 mm | 80 |
| 64 | 64 - 69 mm | 80 |
| 69* | 69 - 76 mm | 100 |
* Standart olmayan kalıp setlerini belirtir. Talep üzerine özel kalıp setleri mevcuttur. Özel voltaj seçenekleri (110V, 208V, 240V, 415V) de mevcuttur.
Opsiyonel Aksesuarlar
- Hızlı Değişim Aleti
- Hızlı Değişim Kalıp Seti Rafı
- UC Kontrol Sistemi
- Ayak Pedalı Operasyonu
- Basınç Göstergesi
- Standart Raf
Premium Özellikler
Maksimum Sıkma Kuvveti İçin Çift Konik Ana Kalıp
Kolay Ayarlama İçin Hassas Çap Kontrol Cetveli
Kararlı Performans İçin Yüksek Kaliteli Elektromanyetik Valf
Kapsamlı Kalıp Seti Seçim Rehberi Sayfası

Genel Puan
5 YILDIZ
100%
4 yıldız
0
3 Yıldız
0
2 yıldız
0
1 yıldız
0
Tüm Yorumlar
-
AUsed this P16 crimper daily for months. No leaks, no failures, crimps hold great under high pressure. Perfect for small-batch assembly and emergency repairs.
-
AThose who open a truck repair shop usually apply pressure to the brake oil pipe and hydraulic oil pipe of the truck. The manual version has sufficient pressure and the joint is tightly pressed. The truck runs long distances without oil leakage, which is recognized by the driver. The machine is durable and can be used in stores, as well as in places without electricity outdoors
-
WP32 is very practical for our market. It handles 1/4" to 2" hoses easily. My workers learned quickly, and efficiency improved a lot. Thank you!
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.