Özellikler
Vurgulamak:
Yüksek basınçlı hortum kırpma makinesi
,R13 hortum kırpma makinesi
,2 inçlik hortum kırpma makinesi
Crimping Range:
14 - 87 mm
Hose Size:
0,5 inç - 2,5 inç
Die Sets:
13
Color:
mavi
Max. Opening:
31 mm
Crimping Force:
650 ton
Application:
Hidrolik Hortum Yapımı
Voltage:
380V 60hZ
Size:
650*550*1360mm
Weight:
310Kg
Anahtar Nitelikler
Marka Adı:
MENSION
Model Numarası:
P32NC
Menşe Yeri:
KN
Sertifikasyon:
CE RoHS TUV
Minimum Sipariş Miktarı:
1 set
Fiyat:
Contact Us
Tedarik Yeteneği:
Ayda 1000 set
Teslimat süresi:
2 - 7 İş Günü
Ödeme Koşulları:
L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union,MoneyGram
Standart Paketleme:
Bir Set İçin Bir Kontrplak
Ürün Açıklaması
P32 CNC Kontrol hortum kırpma makinesi - 2 inç hidrolik hortum basıncı
P32NC hidrolik hortum kırpma makinesi, yüksek basınçlı hidrolik hortum montajı ve düşük basınçlı endüstriyel boru ferrule presleme için tasarlanmıştır.Kompakt yapısı, operatörün optimal çalışma yüksekliğine ulaşmak için çeşitli platformlara kolayca monte edilmesini sağlar.
Temel Özellikler
- Yüksek işletim verimliliği ile ergonomik tasarım
- Hızlı değişimli alet sistemi, 13 matris seti için
- Operatör güvenliği için acil durma cihazı
- Yüksek kaliteli yedek parçalar ve modern malzeme işleme
- 1/4 inç 2.5 inç 4 katmanlı hortum baskı için uygundur
Teknik özellikler
| Model | P32NC hortum kırpma makinesi |
| Kırpma aralığı | 14 - 87 mm |
| Kırma Gücü | 650 ton |
| Mermi Boyutu | 0.5 - 2.5 inç |
| Maksimum Açılış | 31 mm |
| Öldürme Setleri | 13 |
| Ölçüm seti türü | P32 |
| Sistem Basıncı | 31.5 MPa |
| Doğruluk | 0.01 mm |
| Kontrol Sistemi | UC - Otomatik Kontrol |
| Standart Voltaj | 380V veya 220V |
| Sıklık | 50Hz veya 60Hz |
| Motor Gücü | 3.75 KW |
| Boyutlar (L*W*H) | 650 * 550 * 1360 mm |
| Ağırlık | 310 KG |
P32NC Crimper Die Setleri
| Ölüyorum. | Kırpma aralığı | Uzunluk |
|---|---|---|
| 6* | 6 - 8 mm | 55 |
| 8* | 8 - 10 mm | 55 |
| 10* | 10 - 12 mm | 55 |
| 12* | 12 - 14 mm | 55 |
| 14 | 14 - 16 mm | 55 |
| 16 | 16 - 19 mm | 55 |
| 19 | 19 - 22 mm | 55 |
| 22 | 22 - 26 mm | 70 |
| 26 | 26 - 30 mm | 70 |
| 30 | 30 - 34 mm | 70 |
| 34 | 34 - 39 mm | 75 |
| 39 | 39 - 45 mm | 75 |
| 45 | 45 - 51 mm | 90 |
| 51 | 51 - 57 mm | 90 |
| 57 | 57 - 63 mm | 100 |
| 63 | 63 - 69 mm | 110 |
| 69 | 69 - 78 mm | 110 |
Ek Bilgiler
- * Standart olmayan ölçekleri gösterir.
- Farklı boyutlarda, şekillerde veya uzunluklarda mevcut özel ölçekli setler
- Özel voltajlar: 110V, 208V, 240V, 415V kullanılabilir
- Ayak pedalı dahil
- Otomatik besleme seçeneği mevcut
P32NC için hızlı değişim alet ve ölçek seti raf
Bir İndirim İste
Lütfen aşağıdaki çevrimiçi soruşturma iletişim formumuzu kullanın. Eğer herhangi bir sorunuz varsa, ekibimiz size en kısa sürede geri dönecektir.